Notice: Trying to access array offset on value of type null in /sata2/home/users/intertehi/www/storage/modification/catalog/controller/common/footer.php on line 7Notice: Trying to access array offset on value of type null in /sata2/home/users/intertehi/www/storage/modification/catalog/controller/common/footer.php on line 7 Ліра

Документы для загрузки:

Завдяки використанню борони «ЛІРА» можна без застосування хімії, яка дорого коштує, не тільки якісно знищити бур’яни, але й одночасно закрити вологу та забезпечити доступ повітря до насіння.

Більше 16 років успішної роботи на полях зробили пружинну борону ЛІРА справді легендарною!

Її непримхливість, надійність та найвища якість роботи з розмов знайомі аграріям України, Росії, Казахстану та багатьох інших країн.

«Увага до дрібниць» та «ретельна простота» - саме таким девізом керувалися інженери Лозівських Машин, створюючи зубову борону ЛІРА.

Робоча секція складається із п’яти рядів пружинних зубців, розташова-них із суміщенням один відносно одного з кроком 38 мм. Таке розташу-вання пружинних зубців дозволяє проводити якісну обробку без пропусків. Бережлива обробка забез-печує можливість зміни кута нахилу зубців. Кут нахилу зубців регулюється одночасно на всій секції у межах від 15? до 90 ? з інтервалом 15?.

Завдяки підвішуванню окремих робочих секцій на ланцюгах пружинна борона ЛІРА, не дивлячись на свою велику робочу ширину, успішно копіює будь-який, навіть найскладніший рельєф. Застосування сільськогосподарських шин низького тиску дозволяють мінімізувати пошкодження культурних рослин при проході агрегату по сходам.

Пружинний зубець виготовлений із високоякісної сталі з особливою подвійною термічною обробкою. Діаметр зубця складає 10 мм, але завдяки використанню спеціальної сталі із застосуванням спеціального подвійного закалювання, яке є інноваційною технологією компанії, значно (у 2..3 рази) підвищується зношення зубця у робочій зоні, при збереженні високої міцності зубця у зоні, схильної до дії обертаючих навантажень.

Ковані хрестовини, на відміну від зварних аналогів, забезпечують стабільно високу міцність та надійність, незважаючи на «людський фактор».

Конструкція рами та причіпного устрою дозволяє одному трактористу переводити борону із транспортного положення у робоче та навпаки.

Спеціальні сільськогосподарські шини низького тиску дозволяють практично повністю усунути ризик пошкодження культурних рослин від наїзду шин. Крім того, ці спеціальні сільськогосподарські шини, на відміну від звичайних автомобільних шин, виключають надмірне ущільнення ґрунту та практично не залишають після себе колії.

Ліра